O nás

Zahradní centra CS je profesní sdružení fyzických a právnických osob z České a Slovenské republiky, které se zabývají prodejem celého zahradnického sortimentu s důrazem na rostliny a služby v oboru.

Historie družstva se začala psát v roce 1998, v nové podobě fungovalo v letech 2005- 2007. V té době bylo členy sdružení 15 zahradních center, která spojoval – a dodnes spojuje – jeden profesní zájem: nabídnout svým zákazníkům nejlepší služby spojené nejen s prodejem živých rostlin, semen, zahradnických potřeb a pomůcek, ale také s tvorbou vlastní zahrady.

S rokem 2008 prošlo naše seskupení druhou transformací. Přibylo několik nových členů, z původního sdružení vzniklo obchodní družstvo, byly spuštěny webové stránky, úpravami prošel náš časopis – TIP zahradních center. Název družstva Zahradní centra CS odráží i nadále skutečnost, že kromě českých zahradních center jsou členy družstva také zahradní centra ze Slovenska. Všichni naši členové se musejí prokázat odborností, zaručenou kvalitou a českou, respektive slovenskou tradicí. U každého z nás najdete něco navíc, ovšem s velkým sortimentem rostlin, substrátů, hnojiv či zahradnických potřeb budete spokojeni u každého z nás. I nadále se pro vás budeme snažit zajišťovat u pěstitelů či výrobců co nejkvalitnější zboží za co nejlepší ceny.